JAK ZAMÓWIĆ

 

 

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Mamy bardzo szeroki wybór najpiękniejszych sukni ślubnych w różnych stylach, od projektantów z całego świata. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia terminu realizacji i dostawy wybranej sukni ślubnej. Prosimy zobaczyć poniżej dokładną instrukcję, jak się prawidłowo zmierzyć, by zamówić suknię na wymiar. Trzeba pamiętać jednak że  należy się liczyć z ewentualnymi poprawkami we własnym zakresie. Zwrotów niestety nie przyjmujemy ze względu na to że zakupione suknie są wykonywane pod wymiary indywidualne (spersonalizowane). Dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

W razie dodatkowych pytań - zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego:

info@alisa.com.pl

lub przez messengera

Życzymy udanych zakupów!

 

Jak prawidłowo się zmierzyć:

1. Obwód biustu. To nie jest to samo co rozmiar biustonosza. Zdejmujemy ten wymiar będąc w biustonoszu bez push-upu. Trzymamy ręce wzdłuż ciała i rozluźnione ramiona. Miarę zdejmujemy w najszerszym miejscu w obwodzie biustu, tam gdzie biust uwydatnia się najbardziej. 
2. Obwód talii. To najcieńsze miejsce. Zazwyczaj 2-2,5 cm ponad pępkiem. Trzymamy taśmę nie napiętą, pozwalając swobodnie oddychać ciału zdejmując miarę obwodu talii. By prawidłowo znaleźć najcieńsze miejsce w którym mierzymy obwód talii warto przewiązać cienką wstążkę, ona ułoży się w prawidłowym miejscu.  
3. Obwód bioder. Znajdujemy najszersze miejsce w biodrach by zdjąć prawidłowo miarę. Zazwyczaj jest ono około 18-20 cm w dół od linii talii. Taśmę do zdejmowania miary prowadzimy przez pośladki. 
4. Długość sukni od talii z przodu do podłogi z wliczeniem wysokości obcasów. Wymiar zdejmujemy będąc w butach na obcasach takiej wysokości jakie planujemy mieć w dniu ślubu. Ważne jest by stać prosto i nie pochylać się do przodu zdejmując ten wymiar. 
5. Długość rękawa. Zdejmujemy od linii wszycia rękawa po zewnętrznej stronie ręki poprzez łokieć do kostki na nadgarstku albo niżej lub wyżej jeśli w modelu sukni który wybrałaś rękaw jest dłuższy lub krótszy. Przy zdejmowaniu miary nie prostujemy ręki, trzymamy ją naturalnie, lekko ugiętą.
 
Najlepiej jest poprosić kogoś o pomoc w zdejmowaniu wymiarów, ponieważ ważne jest by sylwetka była naturalnie wyprostowana i rozluźniona podczas zdejmowania wszystkich wymiarów. Szczególnie jeśli chodzi o wymiar długości sukni. Wszystkie wymiary zdejmujemy w bieliźnie.